CROSS EN SPEKTAKEL
20-mei-2022:
Nog 0 dagen tot de
Crisiscross

Als de inschrijving goed gelukt is kom je hier tussen te staan! Aanpassingen graag door mailen naar info@crisiscross.nl

Voor de training worden de motoren gekeurd door de MON. 


Bijgewerkt tot:  15-5-2022 19:00 uur

Zaterdag 21 mei: Brommer(verkleed) klasse

 

Naam:

1 Albert Koekoek

Woonplaats:

Zuidwolde

Rijnummer:

77

2 Allard Mulders Veeningen 101
3 Bram Zuidema Zuidwolde 60
4 Cean Zanting Zuidwolde 14
5 Dorien de Jonge Veeningen
6 Edwin Boer Zuidwolde 2
7 Jelco Smilde Zuidwolde 99
8 Jelle Eggerding Balkbrug
9 Jordi Boer Veeningen 
10 Lars Wijbinga Zuidwolde 11
11 Lars Wildeman Zuidwolde 77
12 Leon Kuik Zuidwolde 25
13 Manon de Jonge Veeningen 22
14 Niels Vrielink Zuidwolde 11
15 Randy van Wilgenburg Kootwijk 752
16 Rens van den Broek De Paaseilanden 13
17 Rick Haveman Zuidwolde 85
18 Rozemarijn Nagtegaal Zuidwolde 4
19 Ruben de Jonge Veeningen 5
20 Sam Haarman Zuidwolde 1
21 Sander Wildeboer Zuidwolde 3
22 Sebastiaan Nagtegaal Zuidwolde 384
23 Stan Kats Zuidwolde 8
24 Stefan Jongewaard Kootwijk 995
25 Stefan Scheper Veeningen 78
26 Sven Vrielink Zuidwolde 103
27 Tycho Veld Balkbrug 12
28 Wessel Beekelaar Zuidwolde 14
29 Wiebe Bakker Lippenhuizen 24
30 Wietse Emmink Balkbrug 7
31 Jan Peter de Boer Uretterp 27
32 Dirk Kottink Geesteren 69
33 Jos Schiphorst Balkbrug 13
34 Kyan Wever Balkbrug 84
35 Jordan Kerkhof Nieuwlande 6
36 Hugo Wever Wanneperveen 974
37 Perre Brinkman Wanneperveen 420
38 Justin Kamerman Wanneperveen 540
39 Gooitzen de Haan Haule  23
40 Folkert Dijkstra Ureterp 50
41 Mark Scholten Heerde 69
42 Twan Wagenaar  Epe 29
43 Max van Beek Emst 44
44 Lucas Gijsendorffer Wapenveld 33
45 Kevin Huisman Voorthuizen 33
46 Antolina Redeker Apeldoorn
VOL  VOL VOL



Zaterdag 21 mei: 50 cc klasse

 

Naam:

1 Pascal de Lange

Woonplaats

Deurze

Rijnummer

167

Transponder #

15327370

2 Junior Mulder Ter Apel 51 7037197




Zaterdag 21 mei: 65 cc kw klasse:

 

Naam:

1 Wesley Eulen
2 Danyl Boessenkool

Woonplaats

Kerkenveld
Staphorst

Rijnummer

37
55

Transponder #

0967316

4747336

3 Quin Thalen Dedemsvaart 555



Zaterdag 21 mei: 65 cc gw klasse:

 

Naam: Woonplaats: Rijnummer Transponder #
1 Joris Borkent Hengelo 263 12688893



 

 


Zaterdag 21 mei: 85 cc klasse:

 

Naam:


1 Jorn Jager

Woonplaats


Hoornsterzwaag

Rijnummer


36

Transponder #


4255102

2 Bart Sterken Balkbrug 5 3885729
3 Arnaud de Booij Oudehaske 617 6858976
4 Jelmer Koeling Diever 38 3554552
5 Hidde Eijer Oudehaske 306 4612042
6 Tygo Winter De Kwakel 44 6793002
7 Tara Noordman  Aalsmeer 103 4224990
8 Mick Brinks Beilen 48




Zaterdag 21 mei: Crisis klasse:

 


Naam:


Woonplaats:


Rijnummer


Transponder #


1 Bart Poelsema Paasloo 22
2 Eelke Jan de Vries Ureterp 99 1779713
3 Jeffrey Moleman Gorredijk 128 4194496
4 Leon Kiewiet Vledder 10 8829069
5 Luuk Wildeboer Zuidwolde 47 0438373
6 Michiel Choufoer Veeningen 263
7 Mike Bakker De Blesse 39 436785
8 Niek Hamminga Kropswolde 99
9 Donny Mussche Staphorst 123
10 Jantinus Slagter Hoogersmilde 101 8907191
11 Wouter Snippe Hoogersmilde 111 7765053
12 Justin Lok Ruinerwold 31
13 Jarno van der Helm Boijl 99 4980190
14 Anne van der Helm Boijl  69 9177864
15 Andre Warnders Havelte 60
16 Bennie Boessenkool Staphorst 265 4747336
17 KlaasQuintus Huls Staphorst 44 5250373
18 Michael Boon  Ureterp 53 9858508
19 Geert van Soest Achterberg 17 4196062
20 Peter van der Weerd Rhenen 33 12255279
21 Roy Mulder Leek 100
22 Milan Faber Staphorst 25 4506053
23 Loran Faber Staphorst 28 1777381
24 Andries Schrenk Hardenberg 007
25 Jordy Bisschop Staphorst 44 9645113
26 Robin Kooiker Staphorst 16
27 Martijn Hofstede Staphorst 27 7160575
28 Robin Mittendorff Coevorden 34
29 Melvin Gubler Dalen 137
30 Bernard Kuiper Staphorst 64
31 Marnick van Leeuwen Staphorst 34
32 Werner Tuin Staphorst 225 8823538
33 Niels Schothuis Geesteren 643 1570262
34 Nick Overmeer Geesteren 9
35 Derk Veldhuizen Rhenen 92
36 Jurg Geers Langeveen 86
37 Paul van Kampen Echten 75
38 Paasloo Poelsma Paasloo 21
39 Martin Kuulkers Kolhorn 1 0324296
40 Tino Winter De Kwakel 44 0975260
41 Jayden Terweij Amsterdam 3  4482339
VOL VOL VOL VOL



Zaterdag 21 mei: 2 uurs cross 18:30 uur start

 

Naam Woonplaats Startnr Transponder Namen deelnemers 2 uursteam team naam
1 Anouk Wildeboer Zuidwolde 42 0438373 Anouk Wildeboer Luuk Wildeboer Justin Deuring Nick Hindriks
2 Bas Zegeren Ruinen 1 24327  Gijs hut Bas zegeren
3 Brian Paas Spier 144 8048894  Brian paas Robin de lange
4 Cor Klok Diever 34 5384777  Cor Klok en Mulder
5 Dick Vlastuin Opende 8 4556781  Jorn, Dick
6 Dirk Jan Brand Ruinen 24
 Dirk jan brand Daan Boverhof DJB
7 Sander Bouwmeester

4985631 Bennie Bouwmeester De Bouwmeesters
8 Harm Kroes Aldeboarn 186 2656026  Harm Kroes, Kornee vd Linden Team Ellende
9 Henry Elshof Oldetrijne 25 5842422  Hylke van Dijk, Henry Elshof Friesland Terror Team
10 Jaap Nagelhout Legemeer 32 1011392  Melvin Robben Jaap Nagelhout
11 Jeffrey Post Katlijk 51 6131425  Jeffrey post Danny de ruiter
12 Kevin Strikwerda Marum 27 1407153  Kevin strikwerda Bert praamstra Gerrit van der Velde
13 Michael Hoorn Kerkenveld 60 6037705  Michael hoorn erik hoorn
14 Rene Boer Staphorst 2 7160575  Rene Boer, Roelof Tippe
15 Richard Dol Oldeholtpade 46
 Richard Dol Jelle Boerstra Michelle Rijkman Dyonne van t hul
16 Rick Huisman Albergen 51 4049048  Rick Huisman Cas Wesselink Bart Morshuis Jarmo Koopman
17 Robert Knoll Rouveen 130 6954314  Harwin Lier en Robert Knol
18 Sjoerd Bos Geesteren 3
 Sjoerd Bos Mike Nijland jelle groothuis
19 Sjoerd Visser Wijnjewoude 196 7816262  Sjoerd Visser, Jeffrey Bos
20 Tim van Maanen Voorthuizen 24 4599437  Tim Van Maanen. Raymon Van Daatselaar. Rick van Dasselaar. Robin van de Brink.

21 Tom Storteboom

22 Dirk Rijpkema

Kornhorn

Woudsend

54

9

1542225

4513513

 Tom Storteboom Ben Storteboom Rick Douma

 Dirk Rijpkema, Dennis de Jong, Ido Brattinga


23 Jantinus Slagter  Hoogersmilde 101 7765053  Wouter Snippe, Jantinus Slagter
24 Edwin Koster Staphorst 65
 Wesley Kooiker, Edwin Koster
25 Erik Middelveld Zuidwolde 51 8152216  Jasper drijfhout, Erik Middelveld Team Middelhout
26 Rens Dekker Fort 114 6507730  Sander Pol, Rens Dekker Pol en Dekker machines
27 Robbin Menderink Holten 245 5795907  Bertam Bekmann, Robbin Menderink
28 Nicklas Brakke Staphorst 250 9878486  Peter Kooiker, Nicklas Brakke
29 Gijs Tassche Vasse 625 5656284  Gijs Sjors Jarmo
30 Damian Boessenkool Staphorst 65/144 4747336  Jarno Lier, Damian Boessenkool
31 Bernard Kuiper Staphorst 4 5250737  Marnick van Leeuwen, Bernard Kuiper
32 Dave Meijerink Schuinesloot 98 9184640  Bryan Jacobs Dave Meijerink
33 Rens Kolk Zuidwolde 164
Rens Kolk Gerben Kolk
34 Siem Duiven Dwingeloo 69/70
 Siem Duiven Dennie Dekker
35 Sabastiaan Kraal Koekange 1 8783323  Jorie Seubers Sebastian Kraal 2 smoker's
36 Joost Derks Volkel 69 10511013  Tjeu van Lieshout, Joost Derks
37 Sjoerd van Lieshout  Odiliapil 561 7183425  Sjoerd van Lieshout Niek baltussen Team turtle racing
38 Wilco v.d. Zuidwind  Putten 51 6523023

39 Karlo Slager Staphorst 55


40 Rick Loef Koekange 22/192 7692327 Rick loef Peter loef
41 Wietze Bijker Nieuwleusen 244 0409196
Bijker racing
42 Daniel Kooiker Staphorst 44
Daniël Kooiker Erik Brinkman Jorn brinkman
43 Kenny Korten Pesse 11
Warner van dijk Kenny korten Bernard korten Team korten van dijk
VOL VOL VOL VOL VOL VOL



Zondag 22 mei: 125 cc klasse

 

Naam: Woonplaats startnr transponder #
1 Jay Bouwhuis Vroomshoop 14 8020437
2 Jelle Boerstra Scherpenzeel 66 5676093
3 Kevin Zwambag De Hoeve 27 4404813
4 Jantinus Slagter  Hoogersmilde  101 8907191
5 Wouter Snippe Hoogersmilde 111 7765053
6 Jeroen Achtien Lippenhuizen 18 4255102
7 Floris Gebben Meppel 222 5957552
8 Kyro Winkel Vriezenveen 46 8900938
9 Felipe Bolweg Laren (NH) 422 15194263
10 Pamela Buchy Odoornerveen 28 14983726
11 Nick Nijmeijer Hoogeveen 198 9012818
12 Jacco Betting Heemserveen 64
13 Ron Noordman Aalsmeer 3 9373778
14 Tara Noordman Aalsmeer 103 4224990
15 Jayden Terweij Amsterdam 3 4482339
16 Nick de Vries Hillegom 106 5707765
17 Tim Jansma Opende 76 1483609
18 Ayrton van Meerveld Drachten 996 7208761
19 Dani Vink Badhoevedorp 94 5550274
20 Denise Morren Kootwijkerbroek 408 7704562
21 




Zondag 22 mei 250 cc klasse:

 

Naam:

1 Dennis Reurink

Woonplaats

Dedemsvaart

Rijnummer

100

transponder #

2187508

2 Hylke van Dijk Bolsward 100 5842422
3 Jeffrey Post Katlijk 46 6131425
4 Jordy van der Sluis Ravenswoud 193 3696656
5 Michael Hoorn Kerkenveld 60 6037705
6 Nick Ijff Meerstad 59 2494067
7 Niels Vegelien Makkinga 77 4855264
8 Raymon van Daatselaar Nijkerk 132 7455532
9 Rick van Dasselaar Voorthuizen 32 2880447
10 Robin van de Brink Voorthuizen 5 5921461
11 Tim van Maanen Voorthuizen 241

4599437

12 Nick de Groot Pesse 124 14847146
13 Arjen de Boer Lippenhuizen 23 1651117
14 Alex Mulder Emmercompascuum 52 7758144
15 Robin Wolters  Scharmer 90 6651284
16 Jaap Nagelhout Legemeer 32 1011392
17 Aldert Hoekstra Jubbega  44 4699034
18 Sander Pol Hoogeveen 95
19 Jarno van der Helm Boijl 99 4980190
20 Anne van der Helm Boijl 69 9177864
21 Stan van der Linde Marknesse 510 9823048
22 Mark Nijstad  Echten 183
23 Bertram Bekmann Geerdijk 251 6048547
24 Gijs Tassche Vasse 625 5656284
25 Rick Timmerman Echten 232 7463268
26 Damian Boessenkool Staphorst 65
4747336
27 Jay Bouwhuis Vroomshoop 141 8020437
28 Marc Peters  Ruurlo 7
29 Kevin Overveld Ruurlo 69 6540155
30 Ferry Vogel Drijber 43
31 Bart Prins Ruinen 29 6284044
32 Henk van der Veen Surhuisterveen 23
33 Wietse Boonstra Dwingeloo 17 9369031
34 Rick Zomer Ter Apel 83 6902867
35 Tom Hofte Geesteren 38 5288080
36 Lars Eggens Odoornerveen 12 14919965
37 Iwan Heinhuis Ruurlo 333 6807501
38 Anko Heinhuis Ruurlo 818 1826416
39 Rowdy Kroon Hoogeveen 89 7444431
40 Rick Meijer Odoornerveen 25
15924192
41 Benjamin Visser Odoornerveen 693
14983726
42 Troy Herweijer Mijnsheerenland 402 7207898
VOL VOL VOL VOL


Zondag 22 mei: 500 cc klasse:

 

Naam:

1 Sebastiaan Kraal

Woonplaats

Uffelte

Rijnummer

196

Transponder #

8583323

2 Nicklas Brakke Staphorst 250 9878486
3 Erik Middelveld Zuidwolde 519 8152216
4 Robbin Menderink Holten 245 5795907
5 Wesley Ganzeboer Nieuwleusen 34 3120985
6 Sjors Hoogendijk Weerselo  21 6619288
7 Jorie Seubers Witteveen 53 9076869
8 Jarno Lier Staphorst 144 5304084
9 Jasper Drijfhout Garnwerd 517 4392686
10 Brian Paas Spier 144 8048894
11 Bram Steenhuis Zwartemeer 41 7062250
12 Kenny Korten Pesse 11
13 Stefan Korten Pesse 15 5243398
14 Hugo Thalen Dedemsvaart 249 5863140
15 Jeroen Thalen  Dedemsvaart 211 5548102
16 Dennis Pieters Dedemsvaart 428 5742431
17 Arnt Jalvingh Ruinen 247 15546458
18 Vincent van Praag Hardenberg 43 6217255
19 Mark Hoentjen Zutphen 727 14373814
20 Tino Winter De Kwakel 44 0975260
21 Stan Drees Den Ham 179 9385351
22 Paul van Kampen Echten 75
23 Remco Koopman Noordwolde 238 6571054
24 Hanno Tijssen Kootwijkerbroek 174 2121237
25 Jordi Morren Kootwijkerbroek 728 5788626
26 Jan Slingerland Voorthuizen 147 0453589
27 Allagie Ceesay Arnhem 102 16752737
28 Patrick Mollink Vriezenveen 388

Zondag 22 mei: Kallem an klasse 2 series:

 

Naam:


Woonplaats


Rijnummer


Transponder #


1 Bart Morshuis Albergen 63 8745168
2 Ben Storteboom Kornhorn 59 4402910
3 Bert Praamstra Drachten 13
4 Cas Wesselink Deurningen 48
5 Robin Zantinge Wittelte
4848917
6 Daan Buis Krommenie 89 7925400
7 Danny de Ruiter Gorredijk 51
8 Dick Vlastuin Opende 8 4556781
9 Dirk Jan Brand Ruinen 24
10 Dyonne van 't Hul Kuinre 17 1542043
11 Eelke Jan de Vries Ureterp 99 1779713
12 Frank Rodermond Wanneperveen 10
13 Gerjan Veurink Den Ham 196 3342814
14 Gerrit van der Velde Noordwijk 123 7738741
15 Harm Kroes Aldeboarn 186 3065487
16 Henri Hardenberg Stadskanaal 183 5581110
17 Henry Elshof Oldetrijne 25 5842422
18 Jarmo Koopman Fleringen 24 4837147
19 Jaron Gunnink Koekange 15 8642845
20 Jeffrey Moleman Gorredijk 128 4194496
21 Jeffrey van den Bos Wijnjewoude 94
22 Jelle Boerstra Scherpenzeel 66 5676093
23 Joost Kouwenoord Hemrik 375
24 Jorn van der Velde Opende 194 8814737
25 Karim Boezerooy Scherpenzeel 21 5985435
26 Kevin Zwambag De Hoeve 27 4404813
27 Kornee van der Linden Nieuwehorne 80 2656026
28 Ruben Eisen Zeijen 16 9111376
29 Lesley Koenzen Zwolle 218 8107958
30 Marinda Borst Kolhorn 29 9153515
31 Martin Kuulkers Kolhorn 1
32 Michelle Dijkman Kuinre 31 4404813
33 Michiel Choufoer Veeningen 263
34 Mike Nijland Reutum 108
35 Mike Stummel Meppel 6 4911051
36 Nick Groenendaal Driemond 69 8818759
37 Jelle Groothuis Kolhorn 34 9687057
38 Raymon Mulder Koekange 77 502991
39 Richard Bouwhuis Vroomshoop 195 5285179
40 Richard Dol Oldeholtpade 46
41 Richard Veurink Den Ham 133 4973561
42 Rick Huisman Albergen 51 4049048
43 Rick Siebren Douma Opende 13
44 Rinze Kalsbeek Stroobos 16 6573625
45 Rosan van Hoeve Middenmeer 459 1217719
46 Britt Menderink Beerzeveld 265 3195225
47 Sander Tameris Scherpenzeel 95 6283038
48 Sebastiaan van Noord Ruinerwold 7 3210349
49 Sjoerd Bos Geesteren 198 5238640
50 Sjoerd Visser Wijnjewoude 196 7816262
51 Tom Storteboom Kornhorn 54 1542225
52 Wessel Wouda Krommeniedijk 56 6210936
53 Wiebe Bakker Lippenhuizen 24 1542043
54 Wilco Boek Kuinre 126
55 Willem Bakker Gorredijk 8
56 Yorni Roest De Pil 301
57 Jos Brouwer Zeijen 69 7377563
58 Dave Meijerink Schuinesloot 3 9184640
59 Jarno van Dijk Ezinge 20 4915242
60 Alfred Gerrits Vroomshoop 116 703705
61 Nils Bosman Klazienaveen 36 311169225
62 Richard Bouwhuis Vroomshoop 195 5285179
63 Daan Kuilder Den Ham 88 8020437
64 Roy Mulder Leek 100
65 


VOL VOL VOL VOL




Zondag 22 mei: Quad / wegmotor klasse:

 

Naam:

1 Daniel Kraan

Woonplaats:

Smilde

rijnummer

21

Transponder #

7111308

2 Lennard Zantingh Zuidwolde 94
3 Joute Bijlsma Gorredijk 74 1542043
4 Sander Zwiep Zuidwolde 29
5 Gert Jan Dikboom Smilde 313
6 Youri Scholten Loenga 28 14383383
7 Jeffrey Kramer Sondel 12 3222602
8 Erik Drogt Nieuwleusen 111
9 Patrick Elzinga  Meppel 69
10 Lammert van der Veen Boelenslaan 29
11 Simon Doeve Veendam 13 9836743
12 Quinna Stockmann Meeden 15 9180486
13 





Zondag 22 mei: Regio klasse:

 

Naam:

1 Albert Koekoek

Woonplaats:

Zuidwolde

Rijnummer

77

Transponder #


2 Anouk Wildeboer Zuidwolde 464 0438373
3 Arno ten Caat Elim 24
4 Jordy ten Caat Elim 15
5 Bas Boer Veeningen 29
6 Warner van Dijk Koekange  122
7 Bram Zuidema Zuidwolde 60
8 Bryan Jacobs Balkbrug 98 1256492
9 Carlo Zagers Dedemsvaart 326 5740774
10 Chris Mulder Fort 276

5653083

11 Danny Boer Veeningen 94 1789277
12 Emiel Scholing Kerkenveld 316

13248288

13 Luuk de Bruin Zuidwolde 88
14 Jelmer Anbergen Zuidwolde 26 7749115
15 Jesse Eppinga Zuidwolde 259 9109535
16 John Boer
46
17 Jordi Boer
341
18 Lars Wildeboer Zuidwolde 77
19 Marthijn Schraa Rogat 15
20 


21 Robin Ganzeboer Nieuwleusen 886
22 Olof Schonewille Zuidwolde 100 4097609
23 Raymond Pol Kerkenveld 112 6572157
24 Rens Dekker Fort 114 6507730
25 Robert-Jan Naarding Ijhorst 1
26 Roelof Tippe Staphorst 28 4062988
27 Sebastiaan Nagtegaal Zuidwolde 384
28 Simon Mulderij Pesse 72 5781546
29 Sydney Boers Hollandscheveld 912
30 Tim Stille Alteveer 111
31 Tjardo Botter Schuinesloot 62 316408
32 Wessel Sloots De Krim 14 9141628
33 Justin Lok Ruinerwold 31
34 Bert Vogelzang  Balkbrug 22
35 Jan Vogelzang Balkbrug  23
36 Boris Hiemstra De Wijk 34
37 Mark Bakker Dedemsvaart 24
38 Dirkjan Sterken Balkbrug 21
39 Bart Sterken Balkbrug 5 3885729
40 Jasper Reurink Balkbrug 35
41 Bryan de Vries Balkbrug 38
42 Maik de Vries Balkbrug 10
VOL VOL VOL VOL






Zondag 22 mei: Super klasse:

Naam: Woonplaats Rijnummer Transponder#
1 Ivo Pol Hoogeveen 28 4702503
2 Patrick van Polt Beilen 138 8871997
3 Rene Boer Staphorst 200 7160575
4 Michael Boon Ureterp 53 9858508
5 Boaz Bijtjes Alkmaar 35  3385539
6 Ralph Slager Havelte  114 6045676
7 Youri van `t Ende Heerde 192 5838555
8 Jonny Karst Klazienaveen 119 0615973
9 Tim van Houten Marum 94 8720652
10 Dylan Kroon Hoogeveen 99 5445033
11 Patrick Mollink Vriezenveen 388
12 Dani de Vries Roden 154 7516405
13 Marnicq Tuininga Laren GLD 11 6553168
14 Eise Haarsma Tjerkgaast 182
15 



 

 

 

like ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte!