CROSS EN SPEKTAKEL
17, 18 & 19 mei 2019:
Nog 0 dagen tot de
Crisiscross

Als de inschrijving goed gelukt is kom je hier tussen te staan! Aanpassingen graag door mailen naar info@crisiscross.nl

Bijgewerkt tot:  15 Mei 16:00 uur

#    Tijd    Groep    Naam
    18-5-2019        
    14:00    50 cc + Brommer klasse    Training
    14:15    65 cc + 85 cc        training
    14:30    Crisis klasse        Training
    14:55    50 cc + Brommer klasse    1e manche
    15:10    65 cc + 85 cc        1e manche 65 + 85 cc
    15:25    Crisis klasse        1e manche

    15:40    Pauze / Baandienst

    16:15    50 cc + Brommer klasse    2e manche
    16:30    65 cc + 85 cc        2e manche 65 + 85 cc
    16:45    Crisis klasse        2e manche

    17:15    prijsuitrijking op het startterrein

    18:30    2 uurs cross    Training
    Training is voor iedere rijder 2 rondes baanverkenning verdeeld in 2 groepen

    19:00    2 uurs cross    2 uurs cross

    Prijsuitrijking 2 uurs cross direct na de wedstrijd op het startterrein
 

    Tijd    Groep    Naam
    19-5-2019        
    10:00    Kallem an klasse        Training groep 1
    10:15    Kallem an klasse        Training groep 2
    10:30    Regio klasse            Training
    10:45    Quad en wegmotor klasse        Training
    11:00    MX 2 2T                Training MX 2 
    11:15    MX 2 4T                Training
    11:30    MX 1                Training
    11:45    Superklasse CrisisCross     Training 

    12.00    Pauze / Baandienst

    12:30    Kallem an klasse        1e serie groep 1
    12:45    Kallem an klasse        1e serie groep 2
    13:00    Regio klasse            1e manche
    13:15    Quad en wegmotor klasse        1e manche
    13:30    MX 2 2T                1e manche MX 2 
    13:45    MX 2 4T                1e Manche
    14:00    MX 1                1e manche
    14:15    Superklasse CrisisCross     1e manche

    14:30    Pauze / Baandienst

    15:00    Kallem an klasse        B finale
    15:15    Kallem an klasse        A finale
    15:30    Regio klasse            2e manche
    15:45    Quad en wegmotor klasse        2e manche
    16:00    MX 2 2T                2e manche MX 2 
    16:15    MX 2 4T                2e Manche
    16:30    MX 1                2e manche
    16:45    Superklasse CrisisCross     2e manche

    17:15     Prijsuitreiking op het startterrein


brommer


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
1 Andre Hekman Ommen geen
5 Ruben de Jonge Veeningen geen
8 Michiel Wieldraaijer Hoogeveen geen
12 Jos Schiphorst Balkbrug 3146527
15 Tim Schiphorst Balkbrug 1542043
16 Bjorn Graafstra Wolvega

24 Wiebe Bakker Lippenhuizen

30 Brian de Graaf Kollumerzwaag

44 Martin van der Bij Lippenhuizen

74 Robert Veenstra Wijnjewoude 7358536
84 Sebastiaan Nagtegaal Zuidwolde geen
116 Kevin Westra Harkstede geen
161 Roy Smit Groningen geen
317 Stan Boessenkool Staphorst geen
216019 Tim Woesthuis Ommen geen






50 cc


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
84 Valentijn Paquot Balkbrug onbekend











65 cc


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
14 Jelmar Koeling Diever  3554552
111 Melvin Boessenkool Staphorst 7358536






85 cc


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
5 Ruben de Jonge Veeningen onbekend 
5 Bart Sterken Balkbrug 3885729 
14 Wessel Sloots De Krim 9141628 
24 Arno ten Caat Elim onbekend 
64 Heiko van Dalen St. Jansklooster 1321403
111 Daan Gerritsen Koekange 6535415
237 Joek van Dijk De Wijk 6596972
246 Mike Verdegem Enschede onbekend 
461 Nick Hindriks Rheezerveen 871937






crisis


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
7 Johan Glorie Wolvega 6570115 
2 Jurgen Kleine Klazienaveen 2535233 
11 Mike Huberts Ruinerwold onbekend
22 Bart Poelsema Paasloo onbekend
23 Arjen de Boer Lippenhuizen  6687578
25 Mike Klein Klazienaveen 2556233
27 Jurian van der Veen Beerzerveld 2388022 
37 Melissa Venema Finsterwolde 3680348
39 Mike Bakker De Blesse 0436785 
43 Remco de Jong Wolvega 9336744 
47 Luuk Wildeboer Zuidwolde 2535233
53 Michael Boon Ureterp 9858508 
69 Justin Lok Ruinerwold 7220507
80 Ruud van der Zee Balkbrug 1355453 
99 Eelke Jan de Vries Ureterp 2418547
101 Jantinus Slagter Hoogersmilde 8907191 
103 Jacco Betting Heemserveen heeft geen
109 Kyro van Kernebeek Roden 7830647 
111 Wouter Snippe Hoogersmilde 7765053 
123 Mark van Nieuwburg Vroomshoop 5280619 
127 Kyroh Donker De Wijk 6596972 
128 Jeffrey Moleman Gorredijk 4194496
129 Marinda Borst Wieringerwerf 9153515
142 Ronnie vd Voort Wolvega 5935303
151 Danny de Ruiter Gorredijk niet bekend
174 Robert Veenstra Wijnjewoude 509162
177 Dennis Dijkstra Oudesluis  0488589
199 Ruurd van Roozendaal Wolvega 48880488 
249 Bas Moes Gramsbergen 5548102 
282 Erik Bijker Nieuwleusen 4472997 
354 Michiel Choufoer Veeningen onbekend
464 Anouk Wildeboer Zuidwolde 2535233






2 uurs


startnr. Naam team woonplaats Team leden transponder
1 Team Rover, Koenjer, vd Laan Lemelerveld Rens rovers Martijn Koenjer Karst vd laan.  heeft geen
2 Team V Asselt, Vink & Knobben Lemelerveld REIN VAN ASSELT Mike vink Stephan knobben  niet bekend
3 De Fitte Paling Reutum Jelle Groothuis/Robert Asbreuk  9448676
4 Pekkeriet, Lucas & Bolks Beerzerveld Alex Pekkeriet, Maurice Lucas, Jari Bolks 6763723
6 Team Bouwmeester/Toutenhoofd Pesse Sander Bouwmeester&Bennie Toutenhoofd 4985631 
8 Bram Kolk Ruinen Bram Kolk en Quinten Ottens 2109532
9 Team DTR Woudsend Stan Visser, Dirk Rijpkema 4513513 
11 Team Kuulkers Kolhorn Martin en Patrick Kuulkers 488589
18 CheapMxParts.nl Apeldoorn Arjen Froma/Dillon Welgraaf/Stanly de Boo 4413293
20 Team Zeldenrust Koekange Mark de wit Marcel  5374311
21 3 x Ensing Spanga Demi, Kim en Nick Ensing 5676093
22 Team Loef Koekange  Peter Loef Rick Loef 7692327
25 Elshof, Van Dijk Oldetrijne Henry Elshof, Hylke van Dijk 9855073 
28 Team Tippe, Brakke Staphorst Roelof Tippe, Niklas Brakke 4062988
31 Zonnestraaltjes Kuinre Richard Dol en Michelle Dijkman onbekend
32 Team Robben & Nagelhout Legemeer Melvin Robben, Jaap Nagelhout 1011392
34 Klok en Mulder Diever Cor Klok en Jan Mulder 5384777
35 Team FTS Genk/As Roel Geurts en Elvin Vervaeren 3175425 
39 Team Kosters,Reimink,Stegeman Den Ham Joeri Kosters, Manfred Reimink, Daan Stegeman  448976 
54 Team Storteboom Kornhorn Tom & Ben Storteboom 4402910
55 Team Slager & Kappe Staphorst Karlo Slager en Martijn Kappe 7358536
56 Team Buis&Wouda Krommenie Daan Buis en Wessel Wouda 7925400
60 Erik en Michael Kerkenveld
6037705
69 Groenendaal & Gomes Driemond Nick Groenendaal en Mike Gomes 8818759
89 Kraal en Zantinge Wittelte Robin Zantinge en Sebastian Kraal 4848917
98 Team Poar Neem'n Groningen Thies v/d Meer, Kirsten Eemten, Samantha Wagter 5751216
101 Team Hoogersmilde Hoogersmilde wouter Snippe Jantinus Slagter  7765053
111 Team Kuipers & Hoogendijk De Lutte Rick Kuiper en Arjan Hoogendijk 7542562
114 Team Pol & Dekker Machines Fort Rens Dekker en Sander Pol 6507730 
122 Motoworld Ottoland Ottoland Andre Swijnenburg, Danny van der Vliet, Braam Aantjes 8553728
130 Team Koster & Knoll Rouveen Edwin Koster en Robert Knoll 6954314
146 Team Trompetter & de Witte Staphorst Emiel Trompetter & Martin de Witte 7060452
181 Team Vlastuin & Strikwerda Opende Dick Vlastuin en Kevin Strikwerda onbekend
184 Mark Boltjes Stavoren
1092288
186 Team Ellende Aldeborn Harm Kroes Kornee Van Der Linden  3065487 
193 Team vd Sluis/Vegelien Ravenswoud Jordy vd Sluis/Niels Vegelien 3696656
194 Team Strikwerda&vander Velde Opende Jorn van der Velde en Swen Strikwerda onbekend
196 Team Visser Van den Bos Wijnjewoude Sjoerd Visser Jeffrey van den bos  7816262
244 Wietze Bijker Nieuwleusen Wietze 409196
282 Team EB Nieuwleusen Erik Bijker 4472997
537 537 Klappers Brummen Bas v. Staalduinen, Boris Blanken  2825329
602 Eat Ass Wijster Sander Dolfing & Sebastiaan Nijmeijer 9705335 
624 Roelan Ter Haar Ruinen
4821399
666 Strijkveen en Horsthuis De Lutte Jert Strijkveen en Rick Horsthuis heeft geen
737 Team van der Helm Boijl Jarno en Anne van der Helm 4980190 
750 Team Laurel en Hardy Oosterhesselen Bert van Tongeren en Willem Wijnstra 1799041 
1111 De Fitte Honden Reutum Sjoerd Bos & Gijs Tassche 5238640 
1718 Team Scheffer&Joossink Enschede Stef Scheffer en Stefan Joossink 3457741 

Waailappen team
Joek Bovenhof, Henri Santing, Stefan Klomp 8244478






quad/wegmotor


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
13 Simon Doeve Veendam 9836743
18 Marco Boonstra Terwispel onbekend
21 Daniel Kraan
7111308 
25 Eloy Bouwman Haaksbergen  2193775
44 Melanie van der Voort Wolvega 6893029
46 Niels Mensink Haaksbergen 1735859 
60 Bert van Dasselaar Putten 6665567 
66 Jan Cloo Wolvega 1044847 
74 Joute Bijlsma Gorredijk  1542043
83 Sven Bolt Tzummarum onbekend
84 Patrick van Tessel Tzummarum 8596653
94 Lennard Zantingh Zuidwolde onbekend






regio


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
15 Jordy ten Caat Elim geen
1 Wout Meinen Dedemsvaart geen of onbekend
13 Jop van der Ploeg Saaksum 9268026 
17 Nigel Sok Kerkenveld niet bekend
20 Jarno van Dijk Ezinge 4915242 
26 Jelmer Anbergen Zuidwolde 7749115
28 Roelof Tippe Staphorst 4062988 
29 Bas Boer Veeningen 3885729   
46 John Boer Veeningen geen
47 Mark van der Deen Kerkenveld heeft geen tr
60 Bram Zuidema Zuidwolde heeft geen tr
72 Simon Mulderij Pesse geen
77 Lars Wildeboer Zuidwolde onbekend
80 Ruud van der Zee Balkbrug 1355453 
88 Guido Frijlink Zuidwolde geen
89 Ronan Wunnink Alteveer onbekend
92 Emiel Scholing Kerkenveld heeft geen tr
94 Danny Boer Veeningen 1789277
98 Bryan Jacobs Balkbrug 9198638 
100 Olof Schonewille Zuidwolde 4097609
112 Raymond Pol Kerkenveld 6572157
114 Rens Dekker Fort 6507730
115 Marthijn Schraa Rogat 4712779 
122 Warner van Dijk Koekange 6575383
147 Jan van der Weide Kerkenveld 5324154 
171 Andy Hempen Fort 3120985 
177 Albert Koekoek Zuidwolde onbekend 
195 Richard Bouwhuis Vroomshoop 5285179 
198 Warner Eemten Ruinerwold 4553958 
326 Mike Bijl Alteveer niet bekend
326 Carlo Zagers Dedemsvaart 5740774 
341 Jordi Boer Veeningen volgt
464 Anouk Wildeboer Zuidwolde onbekend
471 Luuk Wildeboer Zuidwolde onbekend
626 Klaas Boessenkool Staphorst 7358536
767 Bert Meinen Oud-Beijerland heeft geen tr
1121 Robert-Jan Naarding Ijhorst onbekend
62 Tjardo Botter Schuinesloot 316408

Berry Bouwkamp Kerkenveld mcv

Rudy Bouwkamp Alteveer mcv






kallem an


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
1 Martin Kuulkers Kolhorn 324296
2 Willem Bakker Gorredijk niet bekend
6 Mike Stummel Meppel 4911051
7 Rianne Scholten Wolvega onbekend
8 Sander Quandt Giethoorn 8048788
11 Stefan Slagter Steenwijk geen
12 Thies van de Meer Groningen niet bekend
15 Jaron Gunnink Koekange 8642845
17 Dyonne van 't Hul Kuinre heeft geen
18 Stefan Joossink Haaksbergen 7952595 
21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 5985435
22 Daan Buis Krommenie 7925400
23 Arjen de Boer Lippenhuizen  6687578
24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 1542043
25 Henry Elshof Oldetrijne 9855073
27 Kevin Zwambag De Hoeve 4404813
27 Marcel Fredriksen Garderen 8139863
31 Michelle Dijkman Kuinre onbekend
32 Joeroen van Nieuwburg Vriezenveen 427752
33 Bouke de Boer Steenwijk 8025650
34 Cor Klok Diever 5384777
37 Dennis Hulsdouw Vlagtwedde 3680348
39 Manfred Reimink Den Ham 4489760
40 Richard van Putten Epe 8200255
46 Richard Dol Oldeholtpade onbekend
51 Rick Huisman Albergen 4049048
54 Tom Storteboom Kornhorn 1542225
56 Wessel Thomas Wouda Krommeniedijk 6210936
59 Ben Storteboom Kornhorn 4402910
66 Jelle Boerstra Munnekeburen 5676093
69 Nick Groenendaal Driemond 8818759
72 Sebastian van Noord Ruinerwold niet bekend
74 Marije Veenstra Jubbega  0497689
77 Niels Vegelien Makkinga 4855264
80 Kornee van der Linden Nieuwehorne 2656026
89 Joeri Kosters hellendoorn 4890171
91 Iwan Kok Roden 8294121
94 Jeffrey van den Bos Wijnjewoude 1544296
97 Kilian Waninge Ruinen  onbekend
98 Kirsten Eemten Groningen niet bekend
99 Eelke Jan de Vries Ureterp 2418547
101 Jantinus Slagter Hoogersmilde 8907191
108 Samantha Wagter Kallenkote 9776278
111 Wouter Snippe Hoogersmilde 7765053
115 Stefan Korten Pesse 5243398 
116 Alfred Gerrits Den Ham 7030705 
123 Berend de Graaf Steenwijk  8025650 
124 Dirk Jan Brand Ruinen  onbekend
128 Jeffrey Moleman Gorredijk 4194496
129 Marinda Borst Wieringerwerf 9153515
138 Jordy de Boer Veendam 403114
151 Danny de Ruiter Gorredijk niet bekend
169 Lukas Lukosius Wolvega 6575383
171 Stef Scheffer Enschede 3457741 
172 Raymon Mulder Koekange onbekend
175 Jesper Hofstra Oudehorne onbekend
186 Harm Kroes Aldeboarn 3065487 
193 Jordy van der Sluis Ravenswoud 3696656
194 Patrick Kuulkers Kolhorn 488589
194 Jorn van der Velde Opende onbekend
196 Sjoerd Visser Wijnjewoude 7816262
198 Remon Eemten Ruinerwold 4553958 
201 Sil Koen De Knipe 0444905 
211 Daniek Koers Steenwijk

218 Lesley Koezen Zwolle  8107958
222 Dennie Dekker Dwingeloo onbekend
241 Jarmo Koopman Fleringen 4837147
271 Martijn van de Belt Zuidwolde onbekend
354 Michiel Choufoer Veeningen onbekend
750 Team Laurel & Hardy Oosterhesselen 1799041 
777 Johan Glorie Wolvega 6570115
1111 Team Hidding, Gerritsen en vd Berg Koekange 6535415 
1117 Swen Strikwerda Marum onbekend
1133 Berend de Boer Steenwijk 6556160
1222 Frank Rodermond Wanneperveen onbekend






125 cc


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
3 Stan Kappert Staphorst 6596972
14 Jay Bouwhuis Vroomshoop 8020437 
17 Wietse Boonstra Dwingeloo  9369031
18 Daan Sickman Vroomshoop 9216786 
25 Mike Klein Klazienaveen 2556233 
46 Richard Dol Oldeholtpade onbekend
55 Gijs Stuivenberg Zwinderen 4049258 
66 Jelle Boerstra Munnekeburen 5676093 
76 Tim Jansma Opende 1483609 
101 Jantinus Slagter Hoogersmilde 8907191 
111 Wouter Snippe Hoogersmilde 7765053 
111 Jeroen Houweling Darp 7602394 
125 Milan Faber Staphorst 8635265 
127 Kyroh Donker De Wijk 6596972 
132 Nick Jetten Uffelte 0709711 
138 Jordy de Boer Borgercompagnie 0403114
179 Stan Drees Den Ham 9385351 
189 Bas van Staalduinen Brummen  2825329
191 Jeffrey Schuitema Linde 2279424 
197 Julian Bruins Brucht 5445760 
327 Jordy van der Heijden Bovensmilde 2082654 
777 Miranda Boogaard Purmer 9411377






250 cc


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
23 Mark van Nieuwsburg Vroomshoop 5280619
15 Mart Wijlens Haaksbergen 9830930 
17 Jasper Drijfhout Feerwerd 4392686 
19 Jennifer Hollander Meedhuizen 8871204 
26 Arjan de Jong Steggerda 8468921 
29 Bart Prins Ruinen 6284044 
32 Jaap Nagelhout Legemeer 1011392
34 Wesley Ganzeboer Nieuwleusen 3120985
36 Nils Bosman Klazienaveen 1169225 
39 Robin Hamminga Tynaarlo 6057684
43 Remco de Jong Wolvega 9336744 
52 Alex Mulder Emmer-compascuum 7758144 
53 Michael Boon Ureterp 9858508 
60 Michael Hoorn Kerkenveld 6037705
64 Julian Leppink Haaksbergen 6127035 
77 Niels Vegelien Makkinga 4855264
87 Joran Koers Steenwijk 7602394 
89 Robin Zantinge Wittelte 4848917
91 Mike Gomes Warmenhuizen 0488589 
95 Sander Pol Hoogeveen onbekend
99 Niek Hamminga Kropswolde niet bekend
100 Hylke van Dijk Bolsward 5842422
129 Tim van Staalduinen De Krim 5662541 
143 Erwin Korteland Brandwijk 4617069 
152 Klaas Jan van Wijk Godlinze onbekend
177 Dennis Dijkstra Oudesluis 0488589 
185 Martijn Lommers Werkendam  3522932 
193 Jordy van der Sluis Ravenswoud 3696656
194 Rob Regelmeyer Almeee 3672999
225 Danny Wemmers Bleskensgraaf 4984475 
510 Stan van der Linde Marknesse 9823048 
737 Jarno van der Helm Boijl 4980190 
912 Sydney Boers Hollandscheveld onbekend
923 Andre Swijnenburg Ottoland 6403099 
1001 Dennis Reurink Dedemsvaart 2187508 






super


startnr. Naam deelnemer woonplaats transponder
17 Stanly de Boo Appelscha 403114
6 Arjen Froma Veendam 4228794 
32 Marcus Lee Soper Elsendorp 6964124
34 Elvin Vervaeren Genk 3175425 
35 Roel Geurts As 2232530 
53 Jorie Seubers Witteveen 9076869 
96 Edo Bosch Ermelo 5342043 
132 Wessel Bosch Ermelo 183423 
176 Sebastian Kraal Uffelte 8783323
418 Jeremy de Jong Brummen 5093114 
597 Ruben Ellens Nagele 4930562 




like ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte!