CROSS EN SPEKTAKEL
17, 18 & 19 mei 2019:
Nog 183 dagen tot de
Crisiscross

Als je je hebt ingeschreven en de betaling gelukt is, kom je hier zo spoeding mogelijk tussen te staan.

Deelnemers 2 juni: 202

Deelnemers 3 juni: 216


Zaterdag 2 juni: vanaf 15:00 uur

50 cc klasse

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Ruben Middelveld Alteveer

14
2 Tijmen Middelveld Alteveer
3701441 16
3 Kyra Evers Raalte Ktm sx
111
4 Kay Zijlstra Vroomshoop Ktm sx 5030724 16
5 Romy Menzen Barger-compascuum Husqvarna 5585836 33
6 Zenna Kroeze Barger-compascuum Husqvarna
8






65 cc kw + gw

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Wez Hilberts  Hoogeveen Ktm kw 5922641 81
2 Mike Nuvelstijn Drogteropslagen Ktm kw
44
3 Mathieu Soer Hoogeveen Husqvarna kw 2836208 65
5 Sven Hol Veenendaal Ktm 3616703 54
6 Mike Visser Hoogkerk Husqvarna kw 2486134 3
7 Jelmar Koeling Diever Ktm kw 3554552 77
8 Vince de Haas Weiteveen Ktm gw 4445065 16
9 Joella Westerbrink Enschede Husqvarna kw 4885209 185
10 Damian Riley Winterswijk kw 2316252 235
11 Kyshara Das Enschede Ktm kw 9203267 26
12 David de Lange Weiteveen Kawasaki kw 1685096 8












85 cc kw + gw

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Bas Boer Veeningen Honda crf 150 gw 9109535 29
2 Luuk Wildeboer Zuidwolde

5
3 Anouk Wildeboer Zuidwolde

74
4 Jordy Sikkens Hollandscheveld Kawasaki kx 85 kw
26
5 Thijmen Soer Hoogeveen Ktm sx 85 gw 0967316 68
6 Thijs Heun Vroomshoop Suzuki 85 gw 4496033 84
7 Mike Roelfsema Oude Pekela Ktm kw 3207574 28
8 Wout Meinen Dedemsvaart Ktm sx 85 kw
04
9 Cristian Kastermans Buitenpost Suzuki rm 85 gw
711
10 Nick Hindriks Rheezerveen Kawasaki kx 85 gw
461
11 Bart Sterken Balkbrug Ktm sx 85 gw
58
12 Jordy de Vries Oosterwolde gw 4949688 166
13 Levy Nijs Holsloot Ktm kw 6894282 48
14 Sem de Lange Weiteveen Kawasaki gw 4023439 441
15 Guus de Lange Weiteveen Kasasaki kw 6823352 431






Brommerklasse: (verkleed)

# Naam: Woonplaats: Voertuig Rijnummer:
1 Bjorn Graafstra Wolvega Honda 16
2 Wiebe Bakker Lippenhuizen Derbi 24
3 Jesse van der Veen Wijnjewoude Puch maxi 37
4 Martin van der Bij  Lippenhuizen Honda cr 50 44
5 Heerko van de Veen Wijnjewoude Puch Maxi 35
6 Jirina de Vries Langezwaag Derbi  94
7 Wiebren de Vries Langezwaag Derbi 66
8 Sander Westra Hoogeveen Scooter 27
9 Benny de Boer Lippenhuizen Pitbike 28
10 Robert Veenstra Wijnjewoude Derbi 74
11 Niek Steenbergen Ruinen Honda mtx 55
12 Jos Schiphorst Balkbrug Quadje 100
13 Tom Strijker Zuidwolde Puch maxi 7
14 Wessel Soer Zuidwolde Suzuki  2
15 Thijs Lindemulder Zuidwolde Yamaha 18
16 Nick de Groot Pesse Suzuki tsx 70 98
17 Tom Storteboom Kornhorn Derbi Senda 54
18 Ben Storteboom Kornhorn Derbi Senda 59
19 Willem Bakker Gorredijk Puch 98
20 Steyn Heun Vroomshoop Suzuki  7
21 Sabastiaan Nagtegaal Zuidwolde Pitbike 199
22 Werner Visser Zuidwolde Kymco k-pipe 1
23 Jorrit ten Hoor Haulerwijk Derbi 34
24 Marjolein de Jonge Veeningen kawasaki 171
25 Wessel Roelofs Rheezerveen Honda mt5 0
26 Ruben de Jonge Veeningen Suzuki 5





Crisis Klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Michael Boon Ureterp Honda 9858508 53
2 Remco de Jong Wolvega
9336744 43
3 Johan Glorie  Wolvega Honda 6570115 777
4 Kilian Waninge Ruinen Suzuki rmz 250 6575383
5 Heerko van der Veen Wijnjewoude Ktm 125 0589604 5
6 Ruud van de Zee Balkbrug Kawasaki 1355453 80
7 Tosca Soepenberg Vroomshoop Suzuki rmz 250 4932477 20
8 Wouter Snippe Hoogersmilde Kawasaki kxf 250
111
9 Yannai Santing De Wijk Husqvarna 300
7
10 Tim Jonkers De Wijk Honda 4811203 90
11 Jantinus Slagter Hoogersmilde Yamaha yz 125 8907191 101
12 Wouter Bosch Heino TM 125 8174141 291
14 Dirk-Jan Middelveld Alteveer
3701441 302
15 Jarno van der Helm Boijl Kawasaki kx 125 4980190 737
16 Emiel Wijnhoud De Krim Honda cr 125
128
17 Niek Hulst De Krim Yamaha yz 125
136
18 Henri Wissink De Krim Honda cr 125
14
19 Danny de Ruiter Gorredijk Yamaha 686774 151
20 Leon Hamstra Garijp Husqvarna tc 125 3207261 31
21 Kevin Stap Hoogeveen Husqvarna 6094845 12
22 Mike Klein Klazienaveen Ktm 2556233 2
23 Thomas de Boer Garijp Kawasaki kx 125
180






2 uur`s Cross :

# Naam: Team naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Jantinus Slagter
Hoogersmilde Yamaha yz 125 8907191 101

Jaap Nagelhout
Hoogersmilde Husqvarna tc 250 8907191 101
2 Hylke van Dijk
Bolsward Yamaha 9855073 25

Henry Elshof
Oldetrijne Ktm sx 250 9855073 25
3 Bram Aantjes Poldercross Ottoland Ottoland Ktm sxf 250 8553728 22

Andre Swijnenburg Poldercross Ottoland Ottoland Ktm sxf 350 8553728 22
4 Mark de Wit Zelden rust Koekange Honda crf 450 6475204 20

Marcel Kuik Zelden rust Koekange Honda crf 450 6475204 163
5 Roelan ter Haar
Ruinen Husqvarna te 300 4821399 624

Bram Kolk


4821399 624
6 Bert van Tongeren


9218716

Jeff Landing


9218716
7 Henk Elshof Westhoek crossboeren Oldetrijne Kawasaki kxf 450
1

Rene Ensing Westhoek crossboeren Oldetrijne Kwasaki kxf 450
1
8 Kirsten Eemten
Ruinerwold Yamaha 125
98

Remon Eemten
Ruinerwold Yamaha 125
98

Warner Eemten
Ruinerwold Beta 300
98
9 Harn Kroes
Aldeboarn Yamaha 125 9423140 2

Kornee van der Linde
Aldeboarn Yamaha 125 9423140 2
10 Jelle Boerstra
Munnekeburen Yamaha yz 125
66

Ben van der Laan
Munnekeburen Yamaha yz 125
66
11 Rick Loef Team Loef Koekange Honda crf 450 7692327 22

Peter Loef Team Loef Koekange Yamaha 7692327 192
12 Bernard Bijker
Nieuwleusen Honda cr 250 0158423 24
13 Wietze Bijker Wiezel racing Nieuwleusen Suzuki rmz 450 0409196 244
14 Martin de Witte MX Staphorst Staphorst
7060452 146

Emiel Trompetter MX Staphorst Staphorst
7060452 146
15 Erik Bijker
Koekange Ktm 4472997 282
16 Karlo Slager
Staphorst Honda crf 250
55

Martijn Kappe
Staphorst Honda crf 250
55
17 Niels Vegelien
Makkinga Ktm 8507090 77

Jordy
Makkinga Honda 8507090 77
18 Dennis Schans
Dwingeloo Husqvarna 7696003 618

Gerard Steenbergen
Dwingeloo Ktm 7696003 618
19 Richard Dol
Oldeholtpade Honda 125
21

Karim Boezerooy
Scherpenzeel Kawasaki 450
21
20 Maurice Lucas Rapper Sjors Geerdijk Yamaha yzf 250 2573614 74

Manfred Reimink Rapper Sjors Geerdijk Yamaha yzf 250 2573614 74

Gerco Bolks Rapper Sjors Geerdijk Yamaha yzf 250 2573614 74
21 Robin Hekhuis Picobello bv Den Ham Yamaha yzf 4521007 137

Jari Bolks Picobello bv Den Ham Suzuki rmz 4521007 137

Alexander Pekkeriet Picobello bv Den Ham Suzuki rmz 4521007 137
22 Roelof Tippe
Staphorst Kawasaki 450 4062988 28

Nicklas Brakke
Staphorst Ktm exc 530 4062988 33
23 Johan Glorie  Buurman & Buurman Wolvega Honda  6570115 777

Remco de Jong Buurman & Buurman Wolvega Husqvarna  6570115 777
24 Edwin Coster
Staphorst Honda crf 250 3135637 6

Robert Knol

Staphorst

Honda cr 125 3135637 6
25 Leffert Gils Gilsie en de Vogel Beilen Honda 250 5701438 26

Ferry de Vogel Gilsie en de Vogel Beilen  Honda 250 5701438 26
26 Michael Doorten
Hoogeveen
8599885

Robert Raatjes
Hoogeveen
8599885
27 Sabastiaan Nijmeijer
Hoogeveen
3212742

Mark Koning
Hoogeveen
3212742
28 Cor Klok
Diever Husqvarna 5384777 34

Jasper Klok
Diever Ktm 5384777 34
29 Michael Hoorn
Kerkenveld Kawasaki 6037705 60

Erik Hoorn
Kerkenveld Yamaha 6037705 64
30 Danny Kuhnen Team oliebol 3 Hollandscheveld Ktm exc 350 8671071 740

Harrie van der Veen Team oliebol 3 Hollandscheveld Kawasaki kxf 450 8671071 740
31 Wilco van de Zuidwind
Ermelo Klo ten motor 6523023 630

Rene Butzelaar
Ermelo Klo ten motor 6523023 630
32 Dirk Tjitse Rijpkema Huitema motoren racing Woudsend Husqvarna 4513513 10

Sthan Visser Huitema motoren racing Woudsend Ktm 4513513 10
33 Kenny Korten
Pesse Suzuki 0442403 11

Bernard Korten
Pesse Suzuki 0442403 11

Stefan Korten
Pesse Suzuki 0442403 11
34 Rick Hidding Beunhaasjes Koekange Honda cr 250 6535415 111

Sander Gerritsen Beunhaasjes Koekange Honda cr 250 6535415 111

Jeroen Houweling Beunhaasjes Koekange Ktm sx 125 6535415 111

Jaron Echten Beunhaasjes Koekange Kawasaki kx 125 6535415 111
35 Kevin Zwambag
De Hoeve  Ktm sx 125 4404813 27

Demi Ensing
De Hoeve Ktm sx 125 4404813 27
36 Joeri Kosters
Hellendoorn Honda crf 250 2513648 21

Menno Zwiers
Hellendoorn Suzuki rmz 250 2513648 21

Leroy Olsman
Hellendoorn Kawasaki kxf 250 2513648 21
37 Remco Ruijsch Team Oliebol 1 Wijchen Husaberg fe 450 5900297 113

Jeroen Stoffels Team Oliebol 1 Wijchen Husaberg fe 450 5900297 113
38 Bennie Vrolijks Team Oliebol 2 Beuningen Yamaha 250 4096998 911

Erwin Smits Team Oliebol 2 Coevorden Yamaha 450 4096998
39 Henri Hardenberg
Stadskanaal Honda  5581110 183

Jacco Pepping
Stadskanaal Ktm 5581110 183
40 Anton Nagelhout
Stavoren

184

Mark Boltjes
Stavoren

184
41 Dick Kleinlugtenbeld
Hollandscheveld Honda 5076667 101

Johan Kleinlugtenbeld
Hollandscheveld  Honda 5076667 101
42 Gert-jan Valk Racing team Valk & Lubbinge Daarle Kawasaki 9348408 87

Boaz Lubbinge Racing team Valk & Lubbinge Daarle Suzuki 9348408 87
43 Nuri Heskes
Steenwijk Yamaha 5919783 116

Justin Scheltens 
Steenwijk Yamaha 5919783 116
44 Joek Boverhof Waailappen on tour Ruinen Ktm 8244478 126

Stefan Klomp Waailappen on tour Ruinen Honda 8244478 126

Henri Santing Waailappen on tour Ruinen Yamaha 8244478 126
45 Arnold de Lange
Heeten Ktm 300 exc 9074466 634
46 Jeroen van Nieuwburg
Vriezeveen Suzuki 0427752 32

Mark van Nieuwburg
Vriezeveen Suzuki 0427752 32

Julian van der Veen
Vriezeveen Suzuki 0427752 32
47 Robin Paarhuis Daltons Ijhorst Honda crf 450

48 Rudy Bouwkamp Rooie takkebossen Alteveer Honda crf 450


Berry Bouwkamp Rooie takkebossen Kerkenveld Honda crf 450


Silvano Wildeboer Rooie takkebossen Zuidwolde


49 Peter Jonkman Alba racing Kerkenveld Honda crf 250
22

Alfred Baas Alba racing Kerkenveld Honda crf 450
119
50 Jörn van der Velde
Opende Ktm sxf 250
13

Berend van der Velde
Opende Ktm sxf 250
13
51 Rens Dekker Pol & Dekker racing Fort Ezel 6507733 114

Sander Pol Pol & Dekker racing Alteveer Ezel 6507733 114
52 Gerrit van der Velde
Noordwijk Ktm sxf 250
123

Dennis Wagenaar
Noordwijk Suzuki rmz 250
123
53 Henk Ratering  Altied dorst Buinerveen Honda 1336278 62

Derk Jan Kram Altied dorst Buinerveen Honda 1336278 62
54 Ronald ter Braake
Nijeveen Kawasaki kxf 250 4582016 24

Marcel ter Braake
Nijeveen Husqvarna 250 4582016 24
55 Sander Bouwmeester
Pesse
4985631 6

Bennie Toutenhoofd
Pesse
4985631 6
56 Jeep Visser
Kompenije Solex


Daniel Visser
Kompenije Solex

57 Jarno Brakke
Dedemsvaart Honda 1774149 14

Wouter Plas
Dedemsvaart Honda 1774149 14
58 Kaiya Brouwer
Vroomshoop
6829019 156

Jeffrey Buitenhuis
Vroomshoop
6829019 156
59

Bas van Staalduinen


De Krim tm 5662541 189

Tim van Staalduinen

De Krim

TM 5662541 189
60 Jaap Smit
Dedemsvaart
8278068 47

Leon Nuvelstijn
Dedemsvaart
8278068 47

Vol Vol Vol Vol Vol Vol


Zondag 3 juni vanaf 10:00 uur

Regio klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Rens Dekker Fort Honda crf 250 6507730 114
2 Olof Schonewille Zuidwolde Honda crf 450 4097609 100
3 Nigel Sok Kerkenveld Suzuki rmz 250
17
4 Emiel Scholing Kerkenveld Suzuki rm 125
01
5 Mark van der Deen Kerkenveld Suzuki rmz 250
47
6 Jesse Eppinga Zuidwolde Suzuki rmz 250 9109535 259
7 Jelmer Anbergen Zuidwolde Suzuki rmz 250 7749115 26
8 Lars Wildeboer Zuidwolde Ktm sx 125
77
9 Robin Luten Ruinen Yamaha yz 250 8678482 28
10 Ronan Wunnink Alteveer Suzuki rm 125
36
11 Marcel Zagers Dedemsvaart Honda crf 250 6484883 6
12 Carlo Zagers Dedemsvaart Honda crf 250 5740774 326
13 Henri Wissink De Krim Honda cr 125
14
14 Tim Stille Alteveer Honda cr 125

15 Jordi Boer Veeningen Honda crf 250
341
16 Danny Boer Veeningen Honda crf 250 1789277 94
17 John Boer Veeiningen Honda crf 450
46
18 Berjan Stuifzand Zuidwolde Honda cr 125
169
19 Raymond Pol Kerkenveld Suzuki rm 125
112
20 Warner van Dijk Koekange Kawasaki kxf 250 5001962 122
21 Bram Zuidema Zuidwolde Yamaha yz 125
60
22 Jarno van Dijk Ezinge Suzuki rm 125
20
23 Robert Jan Naarding Balkbrug Husqvarna fe 450

24




25 Kenny Korten Pesse Suzuki 0442403 11
26 Ruud van de Zee Balkbrug Kawasaki 1355453 80
27 Guido Frijlink Zuidwolde Yamaha yz 125
88
28 Joek Boverhof Ruinen Ktm sx 250 8244478 126
29




30 Daan Boverhof Ansen Suzuki 250 8126369 7
31 Klaas Boessekool Staphorst Husqvarna fc 250 7358536 627
32 Jarno de Gorter Landgoed de Gorter Honda crf 450

33 Berry Bouwkamp Kerkenveld Honda crf 450 

34 Rudy Bouwkamp Alteveer Honda crf 450

35 Robin Paarhuis Ijhorst Honda crf 450

36 Ronald ter Braake Nijeveen Kawasaki 250
24
37 Marcel ter Braake Nijeveen Husqvarna 250  4582016 31
38 Henk Timmerman Staphorst Ktm sxf 250
61
39 Julian Bruinslot Dedemsvaart Yamaha yz 250
30
40 Henk v.d. Weide Zuidwolde Honda

41 Sander Zwiep Zuidwolde Honda

42 Silvano Wildeboer Zuidwolde Honda

43 Lennard Zantingh Zuidwolde Honda cr 125
94

Vol Vol Vol Vol Vol






Kallem an klasse: (2series)

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Ben van der Laan Munnekeburen Kawasaki kxf 250
28
2 Danny de Ruiter Gorredijk Suzuki
183
3 Frank Rodermond Wanneperveen Honda
53
4 Wiebe Bakker Lippenhuizen Yamaha yzf 450
24
5 Kirsten Eemten Ruinerwold Yamaha 125
98
6 Sander Quandt 

8048788 164
7 Berend de Graaf Steenwijk Suzuki 250
72
8 Samantha Wagter Kallenkote

108
9 Henry Elshof Oldetrijne Ktm sx 250 9855073 25
10 Jesper Hofstra Oudehorne Yamaha yz 125 8800160 75
11 Hylke van Dijk Bolsward Yamaha 5842422 100
12 Kevin Zwambag De Hoeve Ktm sx 125 4404813 278
13 Jantinus Slagter Hoogersmilde Yamaha yz 125 8907191 101
14 Elly de Boer bouius Steenwijk Ktm 150
56
15 Marinda Borst Kolhorn Kawasaki kxf 250 4798173 129
16 Jan willem Brouwer Ijhorst Husqvarna
44
17 Martin Kuulkers Kolhorn Kawasaki kxf 250 0324296 1
18 Bouke de Boer Steenwijk Honda crf 250
33
19 Remon Eemten Ruinerwold Beta 300
89
20 Harn Kroes Aldeboarn Yamaha 125 9423140 86
21 Berend de Boer Steenwijk Honda crf 250
33
22 Sjoerd Visser Hemrik Husqvarna 7816262 196
23 Sil Koen De Knippe Yamaha yz 125 0444905 201
24 Daan Buis Krommenie Ktm sxf 250
22
25 Danny de Ruiter Oldemarkt  Ktm sxf 125 868774 9
26 Jelle Boerstra Munnekeburen Yamaha yz 125
66
27 Marije Veenstra Jubbega Yamaha 250 0497689 474
28 Wouter Snippe Hoogersmilde Kawasaki kxf 250
111
29 Joey Potgieter Vroomshoop Suzuki rmz 250

9830151

21
30 Jeroen van Nieuwburg Den Ham Suzuki
32
31 Cor Klok Diever Husqvarna 250 7403352 34
32 Martijn van de Belt Zuidwolde Honda cr 125
27
33 Nicky Price Vroomshoop Suzuki rmz 250 3530896 84
34 Gerjan Veurink Den Ham Ktm sx 125 3342814 196
35 Richard Veurink Den Ham Yamaha yz 125 1738615 133
36 Jaap Nagelhout Legemeer Husqvarna tc 250 1011392 32
37 Menno Zwiers Den Ham Suzuki rmz 250
122
38 Manfred Reimink Den Ham Ktm 4489760 39
39 Alfred Gerrits Den Ham
7030705 116
40 Sabastiaan van Noord Ruinerwold Suzuki rm 125
77
41 Niek Hulst De Krim Yamaha yz 125
136
42 Patriek Kruithof Steenwijk Honda crf 450
3
43 Emiel Wijnhoud De Krim Honda cr 125
128
44 Richard de Groot Oldelamer Ktm sxf 250
69
45 Richard Dol Oldeholtpade Honda 
46
46 Jaron Gunnink Koekange Yamaha yz 125 8642845 15
47 Marthijn Schraa Rogat Honda 4712779 15
48 Michiel Coufoer Veeningen Honda cr 125
4
49 Karim Boezerooy Scherpenzeel Kawasaki kxf 250
21
50 Jordy de Boer Groningen TM 125 5533575 29
51 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch Yamaha 6687578 85
52 Benny de Boer Lippenhuizen Dikke Bruggen Yamaha 0134921 168
53 Joeri Kosters Hellendoorn Honda crf 250
21
54 Robert Veenstra Wijnjewoude Dikke Bruggen Yamaha 7934527 74
55 Jeffrey van den Bos Wijnjewoude Suzuki rm 125 1544296 94
56 Niels Vegelien Makkinga Ktm 8507090 77
57 Jordy van de Sluis Ravenswoud Honda crf 250 3696656 193
58 Dirk jan Brand Ruinen Ktm sx 250 0024327 24
59 Henri van den Poll Almelo Suzuki rmz 450 2600387 46
60 Wessel Wouda Krommenie Honda crf 250 6210936 11
61 Raymon Mulder Koekange Honda 450
72
62 Chris Mulder Fort


63 Jelle Kok Daarle 250 cc
189
64 Jordy de Boer
Tm 125 5533575 29
65 Mark Wittink De Wijk Sparta met 310 cc
99
66 Lesley Koezen Zwolle Ktm sx 125 8107958 218

VOL VOL VOL VOL VOL






Quad / Wegmotor klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Niels Mensink Haaksbergen Yamaha yfz 450 1735859 46
2 Patrick van Tessel Tzumarrum Quad
84
3 Joute Bijlsma Gorredijk Yamaha yfz 450 1542043 74
4 Simon Doeve Veendam W-tec 9836743 13
5 Marissa Draaisma Oosterwolde Yamaha yfz 450
118
6 Marco Boonstra  Terwispel Yamaha yzf 450
18
7 Lennard Zantingh Zuidwolde Suzuki 500
94
8 Jack de Weerd Nieuw-Balinge Quad 150 cc
15
9 Florian Schonewille Hoogeveen Quad 150 cc
14
10 Patrick Kreijkes Wierden Yamaha Yfz 350 8805135 37
11 Roy Weegerink Haaksbergen Yamaha Yfz 450
42
12 Sjoerd Brouwer Zweins Quad
3
13 D J van der Laan Finsterwolde Ktm 600 3680348 55
14 Lennard Bontjer Tripscompagnie Quad
94
15 Stefan van de Poel Muntendam Yamaha 9180486 30






MX 2 . 4 takt:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Niels Vegelien Makkinga  Ktm 8507090 77
2 Andre Swijnenburg Ottoland Ktm sxf 250
27
3 Bob Regelmeyer Almere Honda 250 3672999 194
4 Mark van Nieuwburg Vroomshoop Kawasaki 5280619 23
5 Robin Zantinge Wittelte Honda crf 250 4848917 89
6 Alexander Pekkeriet Beerzeveld Suzuki rmz 250 6763723 17
7 Dennis Reurink Dedemsvaart Yamaha yzf 250 2187508 100
8 Alex Mulder Emmer-Compascuum Dutch Pig Racing Suzuki
52
9 Jordy van de Sluis Ravenswoud Honda crf 250 3696656 193
10 Sven Heres Veendam Suzuki rmz 250 9180486 191
11 Richard Bouwhuis Vroomshoop Yamaha yzf 250 5285179 195
12 Maik Bakker  Marum

81
13 Nick Ijff Groningen Yamaha 4637007 59
14 Gijs Bosma Almelo Yamaha yzf 250 7471781 148
15 Sietse Tempelman Wierden Honda crf 250 8805135 242
16 Stefan Joossink Haaksbergen Honda crf 250 7952595 18
17 Brian Paas Spier Husqvarna
44
18 Patrick Zallandt Westerhaar Honda crf 250 1792834 492
19 Alex Schuring Zwiggelte Husqvarna 250
27
20 Ruben Lennips Vroomshoop Suzuki rmz 250 2772874 202
21 Simon Leppink Hoeve Kanon 9471205 97
22 Mart Wijlens Haaksbergen Husqvarna 250 9830930 15
23 Marciano Hagreis Enschede Ktm 0148903 8
24 Jeremy de Jong Brummen Kawasaki 5093114 418
25 Rick Harsevoort Hardenberg
6382822 126
26 Luuk Lammers Haaksbergen Yamaha yzf 250 0289099 70
27 Simon Mooiweer Vollenhove Honda 5517898 68






MX 2 , 2 takt

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Tjardo Botter Schuinesloot Tm 125 0316408 62
2 Kevin Zwambag De Hoeve Ktm sx 125 4404813 27
3 Jantinus Slagter Hoogersmilde Yamaha yz 125 8907191 101
4 Jelle Boerstra Munnekeburen Yamaha yz 125
66
5 Rowdy Kroon Hoogeveen Yamaha yz 125 6318865
6

Dylan Kroon

Hoogeveen Yamaha yz 125 5445033
7 Michael Boon Ureterp Ramboon special 9858508 53
8 Kornee van der Linden Nieuwehorne Yamaha yz 125 2656026 80
9 Hendrik Roorda Drachten Yamaha yz 125 7238470 147
10 Tim van Staalduinen De Krim Tm 125 2825329 29
11 Jay Bouwhuis Vroomshoop Yamaha yz 125 8020437 14
12 Sydney Boers Hollandscheveld

912
13 Nuri Heskes Steenwijk Yamaha  2255640 116
14 Bryan Jacobs Balkbrug Yamaha yz 125 9198638 98
15 Etcar van Essen Meeden Honda 9543689 11
16 Nick Groenendaal Driemond TM 125 8818759 69
17 Bas van Staalduinen De Krim Tm 125 5662541 189
18 Jarno van der Helm Boijl Kawasaki 125 4980190 737
19 Kyrohn Donker De Wijk Ktm 7220507 27
20 Jeroen Houweling Darp Ktm sx 125 6535415 111
21 Bryan Talens Loppersum Yamaha 6467212 15
22 Remco Koopman Noordwolde Ktm 125 6571054 10
23










MX 1, 4 takt

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Bram aantjes Ottoland Ktm sxf 350 8553728

22

2 Wesley Ganzeboer Nieuwleusen Honda 3120985 34
3 Nicklas Brakke Staphorst Ktm exc 530 9878486 33
4 Jarno Lier Staphorst Ktm exc 450
144
5 Sven van Cooten Linde Tm 5300000 547
6 Vincent van Praag Hardenberg Honda crf 450 6217255 43
7 Jacky Scholtz De Wijk Honda crf 450
102
8 Michiel Weijer Nieuwolda Suzuki rmz 450 5064889 25
9 Emiel Trompetter Rouveen Kawasaki 3688592 146
10 Hugo Thalen Dedemsvaart
5863140 249
11 Ronnie van de Voort Wolvega Honda 5935303 142
12 Jan Cloo Wolvega Husky 1044847 44
13 Roelof Tippe Staphorst Kawasaki 4062988 28
14 Sander Pol Hoogeveen Kawasaki 4707029 95
15 Henk Steenhuis Wildervank Honda 3209618 7
16





MX 1, 2 takt

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Robin Hekhuis Den Ham Yamaha yz 250 5753601 137
2 Rens Kolk Zuidwolde Husqvarna tc 250 8574040 69
3 Jan van de Weide Kerkenveld TM 300
599
4 Gerard Kleinsmit
Yamaha 9583376 184
5 Jim Verschoor Wijdenwormer TM 3499995 70
6 Luco Klein De Krim Yamaha yz 250
21
7 Koen Engelbertink De Krim TM 300 2837100 171
8 Gerben Kolk Ruinen Husqvarna 5119645 164
9 Gijs van der Kooij Hollandscheveld

33
10










Super klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Rowdy Kroon Hoogeveen Yamaha yz 125 6318865
2 Dylan Kroon Hoogeveen Yamaha yz 125 5445033
3 Jasper van Strik Rouveen Ktm sx 125 3586643 135
4 Erik Middelveld Zuidwolde Honda crf 250 8152216 519
5 Erik Kruidbos Vriezenveen Ktm sx 250 7268814 177
6 Roel Geurt As (Belgie) Husqvarna 450 2232530 35
7 Jasper Drijfhout Feerwerd Husky 250 smoker 4392686 517
8 Jorie Seubers
Kawasaki kxf 450 9076869 53
9 Arjen Froma Veendam Husqvarna 250 4228794 101
10 Mark Leferink Haaksbergen Yamaha 8243389 99
11 Ben Bosgraaf Vlieland Yamaha 450 9161383 42
12

















like ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte!