CROSS EN SPEKTAKEL
2 juni 2018:
Nog 39 dagen tot de
Crisiscross

Als je je hebt ingeschreven en de betaling gelukt is, kom je hier zo spoeding mogelijk tussen te staan.

Deelnemers 2 juni: 155

Deelnemers 3 juni: 154

 

Zaterdag 2 juni: vanaf 15:00 uur

50 cc klasse

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1          
           

65 cc kw + gw

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Mike Roelfsema Oude Pekela Ktm gw 3207574 28
2 Wez Hilberts  Hoogeveen Ktm kw 5922641 81
3 Mike Nuvelstijn Drogteropslagen Ktm kw   44
4 Mathieu Soer Hoogeveen Husqvarna kw 2836208 65
5          
           

85 cc kw + gw

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Bas Boer Veeningen Honda crf 150 gw   29
2 Luuk Wildeboer Zuidwolde     5
3 Anouk Wildeboer Zuidwolde     74
4 Jordy Sikkens Hollandscheveld Kawasaki kx 85 kw   26
5 Thijmen Soer Hoogeveen Ktm sx 85 gw 0967316 68
6 Thijs Heun Vroomshoop Suzuki 85 gw   84
7          
           

Brommerklasse: (verkleed)

# Naam: Woonplaats: Voertuig Rijnummer:
1 Bjorn Graafstra Wolvega Honda 16
2 Wiebe Bakker Lippenhuizen Derbi 24
3 Jesse van der Veen Wijnjewoude Puch maxi 37
4 Martin van der Bij  Lippenhuizen Honda cr 50 44
5 Heerko van de Veen Wijnjewoude Puch Maxi 35
6 Jirina de Vries Langezwaag Derbi  94
7 Wiebren de Vries Langezwaag Derbi 66
8 Sander Westra Hoogeveen Vespa si 6
9 Benny de Boer Lippenhuizen Pitbike 28
10 Robert Veenstra Wijnjewoude Derbi 74
11 Niek Steenbergen Ruinen Honda mtx 55
12 Jos Schiphorst Balkbrug Quadje 100
13 Tom Strijker Zuidwolde Puch maxi 7
14 Wessel Soer Zuidwolde Suzuki  2
15 Thijs Lindemulder Zuidwolde Yamaha 18
16 Nick de Groot Pesse Suzuki tsx 70 98
17 Tom Storteboom Kornhorn Derbi Senda 54
18 Ben Storteboom Kornhorn Derbi Senda 59
19 Willem Bakker Gorredijk Puch 98
20        
         
         

Crisis Klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Michael Boon Ureterp Honda 9858508 53
2 Jelle Kok Daarle 250 cc   189
3 Remco de Jong Wolvega   9336744 43
4 Johan Glorie  Wolvega Honda 6570115 777
5 Kilian Waninge Ruinen Suzuki rmz 250    
6 Heerko van der Veen Wijnjewoude Ktm 125 0589604 5
7 Ruud van de Zee Balkbrug Kawasaki 1355453 80
8 Tosca Soepenberg Vroomshoop Suzuki rmz 250   20
           

2 uur`s Cross :

# Naam: Team naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Jantinus Slagter   Hoogersmilde Yamaha yz 125 8907191 101
  Jaap Nagelhout   Hoogersmilde Husqvarna tc 250 8907191 101
2 Hylke van Dijk   Bolsward Yamaha 9855073 25
  Henry Elshof   Oldetrijne Ktm sx 250 9855073 25
3 Bram Aantjes Poldercross Ottoland Ottoland Ktm sxf 250 8553728 22
  Andre Swijnenburg Poldercross Ottoland Ottoland Ktm sxf 350 8553728 22
4 Mark de Wit Zelden rust Koekange Honda crf 450 6475204 20
  Marcel Kuik Zelden rust Koekange Honda crf 450 6475204 163
5 Roelan ter Haar   Ruinen Husqvarna te 300 4821399 624
6 Bram Kolk   Ruinen Ktm 520 6197506 146
7 Henk Elshof Westhoek crossboeren Oldetrijne Kawasaki kxf 450   1
  Rene Ensing Westhoek crossboeren Oldetrijne Kwasaki kxf 450   1
8 Kirsten Eemten   Ruinerwold Yamaha 125   98
  Remon Eemten   Ruinerwold Yamaha 125   98
  Warner Eemten   Ruinerwold Beta 300   98
9 Harn Kroes   Aldeboarn Yamaha 125 9423140 2
  Kornee van der Linde   Aldeboarn Yamaha 125 9423140 2
10 Jelle Boerstra   Munnekeburen Yamaha yz 125   66
  Ben van der Laan   Munnekeburen Yamaha yz 125   66
11 Rick Loef Team Loef Koekange Honda crf 450 7692327 22
  Peter Loef Team Loef Koekange Yamaha 7692327 192
12 Bernard Bijker   Nieuwleusen Honda cr 250 0158423 24
13 Wietze Bijker Wiezel racing Nieuwleusen Suzuki rmz 450 0409196 244
14 Martin de Witte MX Staphorst Staphorst   7060452 146
  Emiel Trompetter MX Staphorst Staphorst   7060452 146
15 Erik Bijker   Koekange Ktm 4472997 282
16 Karlo Slager   Staphorst Honda crf 250   55
  Martijn Kappe   Staphorst Honda crf 250   55
17 Niels Vegelien   Makkinga Ktm 8507090 77
  Jordy   Makkinga Honda 8507090 77
18 Dennis Schans   Dwingeloo Husqvarna 7696003 618
  Gerard Steenbergen   Dwingeloo Ktm 7696003 618
19 Richard Dol   Oldeholtpade Honda 125   21
  Karim Boezerooy   Scherpenzeel Kawasaki 450   21
20 Maurice Lucas Rapper Sjors Geerdijk Yamaha yzf 250 2573614 74
  Manfred Reimink Rapper Sjors Geerdijk Yamaha yzf 250 2573614 74
  Gerco Bolks Rapper Sjors Geerdijk Yamaha yzf 250 2573614 74
21 Robin Hekhuis   Den Ham Yamaha yzf 5753601 137
  Jari Bolks   Den Ham Suzuki rmz 5753601 137
  Alexander Pekkeriet   Den Ham Suzuki rmz 5753601 137
22 Roelof Tippe   Staphorst Kawasaki 450 4062988 28
  Nicklas Brakke   Staphorst Ktm exc 530 4062988 33
23 Johan Glorie  Buurman & Buurman Wolvega Honda  6570115 777
  Remco de Jong Buurman & Buurman Wolvega Husqvarna  6570115 777
24 Edwin Coster   Staphorst Honda crf 250 3135637 6
  Robert Knol  

Staphorst

Honda cr 125 3135637 6
25 Leffert Gils Gilsie en de Vogel Beilen Honda 250 5701438 26
  Ferry de Vogel Gilsie en de Vogel Beilen  Honda 250 5701438 26
26 Michael Doorten   Hoogeveen   8599885  
  Robert Raatjes   Hoogeveen   8599885  
27 Sabastiaan Nijmeijer   Hoogeveen   3212742  
  Mark Koning   Hoogeveen   3212742  
28 Cor Klok   Diever Husqvarna 5384777 34
  Jasper Klok   Diever Ktm 5384777 34
29 Michael Hoorn   Kerkenveld Kawasaki 6037705 60
  Erik Hoorn   Kerkenveld Yamaha 6037705 64
30 Danny Kuhnen   Hollandscheveld Ktm exc 350 8671071 740
  Harry Kuhnen   Hollandscheveld Kawasaki kxf 450 8671071 740
31 Wilco van de Zuidwind   Ermelo Klo ten motor 6523023 630
  Rene Butzelaar   Ermelo Klo ten motor 6523023 630
32 Dirk Tjitse Rijpkema Huitema motoren racing Woudsend Husqvarna 4513513 10
  Sthan Visser Huitema motoren racing Woudsend Ktm 4513513 10
33 Kenny Korten   Pesse Suzuki 0442403 11
  Bernard Korten   Pesse Suzuki 0442403 11
  Stefan Korten   Pesse Suzuki 0442403 11
34 Rick Hidding Beunhaasjes Koekange Honda cr 250 6535415 111
  Sander Gerritsen Beunhaasjes Koekange Honda cr 250 6535415 111
  Jeroen Houweling Beunhaasjes Koekange Ktm sx 125 6535415 111
  Jaron Echten Beunhaasjes Koekange Kawasaki kx 125 6535415 111
35 Kevin Zwambag   De Hoeve  Ktm sx 125 4404813 27
  Demi Ensing   De Hoeve Ktm sx 125 4404813 27
36 Joeri Kosters   Hellendoorn Honda crf 250 2513648 21
  Menno Zwiers   Hellendoorn Suzuki rmz 250 2513648 21
  Leroy Olsman   Hellendoorn Kawasaki kxf 250 2513648 21
37 Remco Ruijsch Team Oliebol 1 Wijchen Husaberg fe 450 5900297 113
  Jeroen Stoffels Team Oliebol 1 Wijchen Husaberg fe 450 5900297 113
38 Bennie Vrolijks   Beuningen Yamaha 250 4096998 911
  Bartjan Grimmius   Hollandscheveld Yamaha 250 4096998 911
39 Henri Hardenberg   Stadskanaal Honda  5581110 183
  Jacco Pepping   Stadskanaal Ktm 5581110 183
40 Anton Nagelhout   Stavoren     184
  Mark Boltjes   Stavoren     184
41 Dick Kleinlugtenbeld   Hollandscheveld Honda 5076667 101
  Johan Kleinlugtenbeld   Hollandscheveld  Honda 5076667 101
42 Gert-jan Valk Racing team Valk & Lubbinge Daarle Kawasaki 9348408 87
  Boaz Lubbinge Racing team Valk & Lubbinge Daarle Suzuki 9348408 87
43 Nuri Heskes   Steenwijk Yamaha 5919783 116
  Justin Scheltens    Steenwijk Yamaha 5919783 116
44 Joek Boverhof Waailappen on tour Ruinen Ktm 8244478 126
  Stefan Klomp Waailappen on tour Ruinen Honda 8244478 126
  Henri Santing Waailappen on tour Ruinen Yamaha 8244478 126
45 Arnold de Lange   Heeten Ktm 300 exc 9074466 634
46 Jeroen van Nieuwburg   Vriezeveen Suzuki 0427752 32
  Mark van Nieuwburg   Vriezeveen Suzuki 0427752 32
  Julian van der Veen   Vriezeveen Suzuki 0427752 32
47 Robin Paarhuis Daltons Ijhorst Honda crf 450    
48 Rudy Bouwkamp Rooie takkebossen Alteveer Honda crf 450    
  Berry Bouwkamp Rooie takkebossen Kerkenveld Honda crf 450    
49 Peter Jonkman Alba racing Kerkenveld Honda crf 250   22
  Alfred Baas Alba racing Kerkenveld Honda crf 450   119
50 Jörn van der Velde   Opende Ktm sxf 250   13
  Berend van der Velde   Opende Ktm sxf 250   13
51 Rens Dekker Pol & Dekker racing Fort Ezel 6507733 114
  Sander Pol Pol & Dekker racing Alteveer Ezel 6507733 114
52 Gerrit van der Velde   Noordwijk Ktm sxf 250   123
  Dennis Wagenaar   Noordwijk Suzuki rmz 250   123
53 Henk Ratering  Altied dorst Buinerveen Honda 1336278 62
  Derk Jan Kram Altied dorst Buinerveen Honda 1336278 62
54 Ronald ter Braake   Nijeveen Kawasaki kxf 250 4582016 24
  Marcel ter Braake   Nijeveen Husqvarna 250 4582016 24
55 Sander Bouwmeester   Pesse   4985631 6
  Bennie Toutenhoofd   Pesse   4985631 6
56 Jeep Visser   Kompenije Solex    
  Daniel Visser   Kompenije Solex    
57 Jarno Brakke   Dedemsvaart Honda 1774149 14
  Wouter Plas   Dedemsvaart Honda 1774149 14
58 Kaiya Brouwer   Vroomshoop   6829019 156
  Jeffrey Buitenhuis   Vroomshoop   6829019 156
59 Jordi Boer          
60 Jaap Smit   Dedemsvaart   8278068 47
  Leon Nuvelstijn   Dedemsvaart   8278068 47
  Vol Vol Vol Vol Vol Vol


Zondag 3 juni vanaf 10:00 uur

Regio klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Rens Dekker Fort Honda crf 250 6507730 114
2 Olof Schonewille Zuidwolde Honda crf 450 4097609 100
3 Nigel Sok Kerkenveld Suzuki rmz 250   17
4 Emiel Scholing Kerkenveld Suzuki rm 125   01
5 Mark van der Deen Kerkenveld Suzuki rmz 250   47
6 Jesse Eppinga Zuidwolde Suzuki rmz 250   259
7 Jelmer Anbergen Zuidwolde Suzuki rmz 250   26
8 Lars Wildeboer Zuidwolde Ktm sx 125   77
9 Robin Luten Ruinen Yamaha yz 250 8678482 28
10 Ronan Wunnink Alteveer Suzuki rm 125   36
11 Marcel Zagers Dedemsvaart Honda crf 250   6
12 Carlo Zagers Dedemsvaart Honda crf 250   326
13 Henri Wissink De Krim Honda cr 125   14
14 Tim Stille Alteveer Honda cr 125    
15 Jordi Boer Veeningen Honda crf 250   341
16 Danny Boer Veeningen Honda crf 250 1789277 94
17 John Boer Veeiningen Honda crf 450   46
18 Berjan Stuifzand Zuidwolde Honda cr 125   169
19 Raymond Pol Kerkenveld Suzuki rm 125   112
20 Warner van Dijk Koekange Kawasaki kxf 250 5001962 122
21 Bram Zuidema Zuidwolde Yamaha yz 125   60
22 Jarno van Dijk Ezinge Suzuki rm 125   20
23 Robert Jan Naarding Balkbrug Husqvarna fe 450    
24 Jan Willem Brouwer Ijhorst Husqvarna tc 125   44
25 Kenny Korten Pesse Suzuki 0442403 11
26 Ruud van de Zee Balkbrug Kawasaki 1355453 80
27 Guido Frijlink Zuidwolde Yamaha yz 125   88
28 Joek Boverhof Ruinen Ktm sx 250 8244478 126
29 Mark Wittink De Wijk Sparta met 310 cc   99
30 Daan Boverhof Ansen Suzuki 250 8126369 7
31 Klaas Boessekool Staphorst Husqvarna fc 250 7358536 627
32 Jarno de Gorter Landgoed de Gorter Honda crf 450    
33 Berry Bouwkamp Kerkenveld Honda crf 450     
34 Rudy Bouwkamp Alteveer Honda crf 450    
35 Robin Paarhuis Ijhorst Honda crf 450    
36 Ronald ter Braake Nijeveen Kawasaki 250   24
37 Marcel ter Braake Nijeveen Husqvarna 250  4582016 31
38 Yannai Santing De Wijk Husqvarna 300   7
39 Jasper Klok Diever Ktm 250 5384777 134
40 Henk Timmerman Staphorst Ktm sxf 250   61
41 Julian Bruinslot Dedemsvaart Yamaha yz 250   30
42 Henk v.d. Weide Zuidwolde Honda    
43 Sander Zwiep Zuidwolde Honda    
  Vol Vol Vol Vol Vol
           

Kallem an klasse: (2series)

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Ben van der Laan Munnekeburen Kawasaki kxf 250   28
2 Danny de Ruiter Gorredijk Suzuki   183
3 Frank Rodermond Wanneperveen Honda   53
4 Wiebe Bakker Lippenhuizen Yamaha yzf 450   24
5 Kirsten Eemten Ruinerwold Yamaha 125   98
6 Arjen Sikkema Langweer Honda crf 250 9776278 15
7 Berend de Graaf Steenwijk Suzuki 250   72
8 Samantha Wagter Kallenkote     108
9 Henry Elshof Oldetrijne Ktm sx 250 9855073 25
10 Jesper Hofstra Oudehorne Yamaha yz 125 8800160 75
11 Hylke van Dijk Bolsward Yamaha 5842422 100
12 Kevin Zwambag De Hoeve Ktm sx 125 4404813 278
13 Jantinus Slagter Hoogersmilde Yamaha yz 125 8907191 101
14 Elly de Boer bouius Steenwijk Ktm 150   56
15 Marinda Borst Kolhorn Kawasaki kxf 250 4798173 129
16 Andre van der Bos Koudum Suzuki    128
17 Martin Kuulkers Kolhorn Kawasaki kxf 250 o324296 1
18 Bouke de Boer Steenwijk Honda crf 250   33
19 Remon Eemten Ruinerwold Beta 300   89
20 Harn Kroes Aldeboarn Yamaha 125 9423140 86
21 Berend de Boer Steenwijk Honda crf 250   33
22 Sjoerd Visser Hemrik Husqvarna 7816262 196
23 Sil Koen De Knippe Yamaha yz 125   201
24 Daan Buis Krommenie Ktm sxf 250   22
25 Danny de Ruiter Oldemarkt  Ktm sxf 125   9
26 Jelle Boerstra Munnekeburen Yamaha yz 125   66
27 Marije Veenstra Jubbega Yamaha 250 0497689 474
28 Wouter Snippe Hoogersmilde Kawasaki kxf 250   111
29 Joey Potgieter Vroomshoop Suzuki rmz 250

9830151

21
30 Jeroen van Nieuwburg Den Ham Suzuki   32
31 Cor Klok Diever Husqvarna 250 7403352 34
32 Martijn van de Belt Zuidwolde Honda cr 125   27
33 Nicky Price Vroomshoop Suzuki rmz 250 3530896 84
34 Gerjan Veurink Den Ham Ktm sx 125 3342814 196
35 Richard Veurink Den Ham Yamaha yz 125 1738615 133
36 Jaap Nagelhout Legemeer Husqvarna tc 250 1011392 32
37 Menno Zwiers Den Ham Suzuki rmz 250   122
38 Manfred Reimink Den Ham Ktm 4489760 39
39 Alfred Gerrits Den Ham   7030705 116
40 Sabastiaan van Noord Ruinerwold Suzuki rm 125   77
41 Niek Hulst De Krim Yamaha yz 125   136
42 Patriek Kruithof Steenwijk Honda crf 450   3
43 Emiel Wijnhoud De Krim Honda cr 125   128
44 Richard de Groot Oldelamer Ktm sxf 250   69
45 Richard Dol Oldeholtpade Honda    46
46 Jaron Gunnink Koekange Yamaha yz 125 8642845 15
47 Marthijn Schraa Rogat Honda 4712779 15
48 Michiel Coufoer Veeningen Honda cr 125   4
49 Karim Boezerooy Scherpenzeel Kawasaki kxf 250   21
50 Gerrit Massier Staphorst Ktm 250   12
51 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch Yamaha 6687578 85
52 Benny de Boer Lippenhuizen Dikke Bruggen Yamaha 0134921 168
53 Joeri Kosters Hellendoorn Honda crf 250   21
54 Robert Veenstra Wijnjewoude Dikke Bruggen Yamaha 7934527 74
55 Jeffrey van den Bos Wijnjewoude Suzuki rm 125 1544296 94
56 Niels Vegelien Makkinga Ktm 8507090 77
57 Jordy van de Sluis Ravenswoud Honda crf 250 3696656 193
58 Dirk jan Brand Ruinen Ktm sx 250 0024327 24
59 Henri van den Poll Almelo Suzuki rmz 450 2600387 46
60 Wessel Wouda Krommenie Honda crf 250 6210936 11
61 Raymon Mulder Koekange Honda 450   72
  VOL VOL VOL VOL VOL
           

Quad / Wegmotor klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Niels Mensink Haaksbergen Yamaha yfz 450 1735859 46
2 Patrick van Tessel Tzumarrum Quad   84
3 Joute Bijlsma Gorredijk Yamaha yfz 450 1542043 74
4 Simon Doeve Veendam W-tec 9836743 13
5 Marissa Draaisma Oosterwolde Yamaha yfz 450   118
6 Marco Boonstra  Terwispel Yamaha yzf 450   18
7 Lennard Zantingh Zuidwolde Suzuki 500   94
8 Steyn Heun Vroomshoop Suzuki 85 cc   7
9          
           

MX 2 . 4 takt:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Niels Vegelien Makkinga  Ktm 8507090 77
2 Andre Swijnenburg Ottoland Ktm sxf 250   27
3 Bob Regelmeyer Almere Honda 250 3672999 194
4 Mark van Nieuwburg Vroomshoop Kawasaki 5280619 23
5 Robin Zantinge Wittelte Honda crf 250 4848917 89
6 Alexander Pekkeriet Beerzeveld Suzuki rmz 250 6763723 17
7 Dennis Reurink Dedemsvaart Yamaha yzf 250 2187508 100
8 Alex Mulder Emmer-Compascuum Dutch Pig Racing Suzuki   52
9 Jordy van de Sluis Ravenswoud Honda crf 250 3696656 193
10 Sven Heres Veendam Suzuki rmz 250 9180486 191
11 Richard Bouwhuis Vroomshoop Yamaha yzf 250 5285179 195
12 Maik Bakker  Marum     81
13 Nick Ijff Groningen Yamaha 4637007 59
14 Gijs Bosma Almelo Yamaha yzf 250    
15       7471781 148
           

MX 2 , 2 takt

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Tjardo Botter Schuinesloot Tm 125 0316408 62
2 Kevin Zwambag De Hoeve Ktm sx 125 4404813 278
3 Jantinus Slagter Hoogersmilde Yamaha yz 125 8907191 101
4 Jelle Boerstra Munnekeburen Yamaha yz 125   66
5 Rowdy Kroon Hoogeveen Yamaha yz 125 6318865  
6

Dylan Kroon

Hoogeveen Yamaha yz 125 5445033  
7 Michael Boon Ureterp Ramboon special 9858508 53
8 Kornee van der Linden Nieuwehorne Yamaha yz 125 2656026 80
9 Hendrik Roorda Drachten Yamaha yz 125 7238470 147
10 Tim van Staalduinen De Krim Tm 125 2825329 29
11 Jay Bouwhuis Vroomshoop Yamaha yz 125 8020437 14
12 Lesley Koezen Zwolle Ktm sx 125 8107958 218
13 Sydney Boers Hollandscheveld     912
14 Nuri Heskes Steenwijk Yamaha  2255640 116
15 Bryan Jacobs Balkbrug Yamaha yz 125 9198638 98
16          
           

MX 1, 4 takt

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Bram aantjes Ottoland Ktm sxf 350 8553728

22

2 Wesley Ganzeboer Nieuwleusen Honda 3120985 34
3 Nicklas Brakke Staphorst Ktm exc 530 9878486 33
4 Jarno Lier Staphorst Ktm exc 450   144

 

MX 1, 2 takt

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Robin Hekhuis Den Ham Yamaha yz 250 5753601 137
2 Rens Kolk Zuidwolde Husqvarna tc 250 8574040 69
3 Jan van de Weide Kerkenveld TM 300   599
4 Gerard Kleinsmit   Yamaha 9583376 184
5 Jim Verschoor Wijdenwormer TM 3499995 70
6          
           

Super klasse:

# Naam: Woonplaats: Voertuig Transponder: Rijnummer:
1 Rowdy Kroon Hoogeveen Yamaha yz 125 6318865  
2 Dylan Kroon Hoogeveen Yamaha yz 125 5445033  
3 Jasper van Strik Rouveen Ktm sx 125 3586643 135
4 Erik Middelveld Zuidwolde Honda crf 250 8152216 519
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

like ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte!